شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 539

16,754 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف متشطبه الترا سوبر لوكس موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز فيو فيلات استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كلاسيك في هايد بارك استلام فوري لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٠٥٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في افضل مراحل في هايد بارك نيو كايرو فيو لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه بحديقه خاصه للبيع في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر لقطة أحجز وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في هايد بارك نيو كايرو بأقل سعر بحري

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة بحديقة باتيو أورو موقع مميز القاهرة

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م بارقي احياء الفيلات خلف الجامعه الفرنسية

    بيتي للمقاولات logo image

    الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ستوديو للبيع ف سراي فيو لاند سكيب و بول

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زاوية مميزة | ميفيدا كريسنت الدور الأول

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس لوكيشن مميز جدا

    All 90 logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف موقع متميز في هايد بارك

    Premises logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 160م للبيع زهراء المعادي قرب كارفور

    العامر للتسويق العقاري logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيتك 3غرف متشطب فيو لاجون بتقسيط على 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه ميفيدا بوليفارد بحديقة علي حمام السباحة

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي فيو بوكيت ولاند سكيب غرفتين مع ليفينج روم

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه بحديقه خاصه للبيع في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٥١٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب سوبر لوكس74م بالتقسيط فيB12 بحري

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه بحديقه خاصه للبيع في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو آي سيتي فيو كلوب

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1,5Mسداد3سنوات بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع