شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 543

16,754 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه بحري استلام فوري في بالم هيلز

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو garden شقة 160م بمقدم 525 الف + اقساط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أمامي187م 3غرف بمقدم 35%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 164متر بجنينة فى التجمع بمقدم و قسط

    property hills Elite logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى بجاردن للبيع (استلام فورى) فى التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 164متر بجنينة فى التجمع بمقدم و قسط

    property hills Elite logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط حتي 10 سنوات تشطيب كامل بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٩٦٬٨٠٠ جنيه

    سعر لن يتكرر شقة ريسيل بموقع مميز في كريك تاون

    IRTKAZ logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 160 م دابل فيو في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزه للسكن الفوري في النموذج الأكثر طلبا في لوكيش

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة متشطبة باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 156م بأقل سعر ومكان حيوي بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٤٩٣ جنيه

    امتلك شقة 154م بأقل سعر ومكان حيوي بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للبيع في كمبوند فيلدج جيت بالم هيلز

    Horizon Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك شقة 220م في قلب الحي الثالث

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م/مقدم 5% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٢٧٩ جنيه

    شقة بحري فيو lagoon وعلي واجهتين علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي علي طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 165م بسعر لقطة ومكان مميز بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس فيلات التجمع الخامس القاهرة

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه ريسيل بسعر لقطة في موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم واقساط بالفرش والاجهزه 96م تشطيبات خاصه فيB15

    Rikaz logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٣١٬٢٢٩ جنيه

    بسعر مميز شقه ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب

    S signature logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 280م بأقل سعر ومكان حيوي بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع