شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 535

16,754 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 274 م متشطبه في ماونتن فيو هايد بارك

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع 156م في جايد بفيو مميز وأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن تشطيب الترا سوبر لوكس- في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاندسكيب باقل سعر في بالم هيلز

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز للبيع في فيليت - سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في مصر الجديدة200م بموقع لا يتكرر

    HA Group Rehab logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري داخل كمبوند | 230m ڤيو مميز

    The Icon Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 202متر بموقع مميز ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيو فاونتين شقه 3 غرف بالباتيو اورو

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة للبيع ارضي بجاردن 148م فى كمبوند سراى

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188 متر نصف تشطيب موقع مميز في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦١٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + رووف بخصم كبير متشطبة فى هايد بارك

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٠٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز جدا في بلومفيلدز بأفضل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في ماونتن فيو 1.1 فيو لاند سكيب

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة 170متر-فيليدج جاردنز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأكبر خصم للكاش 56% لمدة محدودة

    Summit Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك سايد بمقدم 2 مليون في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٧٠٥٬٥٦٨ جنيه

    استلم فوري شقة 3غرف بحديقة 75م/مقدم10% قسط 8سنين

    Summit Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٥٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند باتيو أورو لافيستا

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٥٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع فى كمبوند باتيو اورو استلام فورى

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالكامل في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 162متر مميزة | فيليت سكاي كوندوز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 203 م للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٨ جنيه/متر مربع