شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 540

16,754 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس بالتكيفات+المطبخ استلام فوري

    I properties Real Estate Consultant logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٤٨٬٢٨٨ جنيه

    شقة بأقل مقدم و اقساط على 15 سنة في ديجويا

    why solutions logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة بفيو واجهتين على Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بالتقسيط في B8 بحري تشطيب سوبر لوكس93م

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزف في كمبوند هاب تاون المستقبل سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع 280م بأفضل فيو وأقل سعر في جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر في الماركت

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري بأقل سعر للبيع الباتيو اورو

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند اللولؤه /كود الوحده : CA0230

    Dk REAL ESTATE logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مميزة استلام فوري ,بحري ,بتشطيبات فاخرة

    why solutions logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في لاند مارك95م كامله التشطيب بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة جاهزة 160م بمقدم 2.5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في فيفث سكوير

    why solutions logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٧٦٬٩٢٥ جنيه

    شقة بأقل مقدم و موقع مميز للبيع في ازاد

    why solutions logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٩٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٨٬٩٥٥ جنيه

    امتلك شقة 175م بأقل سعر ومكان حيوي بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري أرضي بجاردن 230م-مقدم35% بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاند سكيب فيو | شقة للبيع في ذا سكوير | ١٦٢م

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    بخصم اكثر من50% امتلك ستوديو متشطب ف نيو هليوبليس

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بسعر مميز اكبر مساحة شقة في MVHP

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تريو جاردنز متشطبة علي ٧ سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 226 متر في سوديك فيليت بجوار ميفيدا

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة274م بتشطيب مميز في MVHP بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 140م في جايد بفيو مميز وأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع