عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 300

8,290 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 20% ع الكاش استلم شقتك بارك فيو تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكلمة اقساط استلام فورى بجديقه خاصه فيو مميز

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن للبيع في هضبة امام نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٢٢٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز و بسعر رائع ب قسط يصل ل 9 سنين

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز و بسعر رائع ب قسط يصل ل 9 سنين

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل للبيع بافضل سعر وافضل لوكيشن

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في اويست متشطب بالكامل

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو بحري علي بحيرات ولاندسكيب بأقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس ببنتهاوس متشطب في بفيو مساحه خضراء

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك لاندسكيب فيو تقسيط ع10سنين بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس للبيع في بادية بالم هيلز 6 اكتور

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في اعلي تبه في شيخ زايد فيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مطل على جولف والأهرامات في كينجسرانج

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى كارمل بجانب ذا إستيتس وبيفرلى

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جولز بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة 5%مقدم دوبليكس بالتقسيط على 15 سنة

    Square Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطه استلام فوري للبيع متشطب سوبر لوكس

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بفيو مفتوح على الجولف - كبائن المطبخ

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٩٢٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه في أبراج زد قرب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جامعة الدول العربية 3 غرف 3 حمام

    Royal Home logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع