عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 297

8,290 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز متشطب امام بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي استلام فوري بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لا تفوت فرصتك فى قلب زايد لونش جديد على 10سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بسعر الاطلاقة بالتشطيب الكامل و اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة اسيتي اكتوبر

    Crafters Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس باطلاله مفتوحه بسعر مميز في كورتيارد

    Teleo For Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس متشطبه بالكامل للبيع في كيان جراند هايتس

    Teleo For Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال و مقدم فيلا لوكيشن مميز داخل المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك لاندسكيب فيو تقسيط ع10سنين بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 سرير | شاليه 125 متر | المنطقة 6 | العقد القديم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر قطعة ارض فى زايد احجز فيلا وقسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل فاخر للبيع بالتقسيط في أو ويست

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٤٢٣٬٩٥٢ جنيه

    تاون هاوس 208م للبيع تاونى استلام فورى بالتقسيط

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نيل الجيزة 230م 3 غرف و3 حمام

    Royal Home logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره بفيو مفتوح علي لاند سكيب في كارما

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٢ متر مربع

    ٩٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بارقي المواقع ب6اكتوبر مساحة 120م اقساط

    property hills Elite logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او ويست تولوا موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع| جاهزة للسكن - توين 140 م2 - المنطقة الخامسة

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في Palm Parks Compound – تشطي

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م كاملة التشطيب | فاي سوديك | جاهز للتحرك .

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة داخل كمبوند أدرس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سوديك أكتوبر بلازا بنتهاوس

    Element logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 142م للبيع في فاي سوديك - موقع مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ف قلب الشيخ زايد مساحة 180م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع