عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 9

20,694 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 158م في أفضل موقع بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة بالقرب من نادي الجزيرة

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بتطل شارع الطاقه

    Ebied Home logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة - دجلة بالمز (حدائق أكتوبر)

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • زايد لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في الشيخ زايد كمبوند جزال بمقدم 1,5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بجوار مدينتي بخصم 50% للكاش

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل 130م بمقدم 2.5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه للبيع كورونادو بيتش علي البحر

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضى بجاردن هديه فى شمال الرحاب التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الاندلس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية بحري على جاردن في أميز مواقع بيت الوطن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠م للبيع افضل فيو لاندسكيب باقل سعرفي السوق

    Nile Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بالمستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو غير مجروح ف جنه اكتوبر من المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بـ فيو مفتوح اتجاه بحري صريح النورث هاوس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع استلام فوري فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 150م في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مساحه كبيره علي شارع النزهه بأقل سعر للمتر

    Crown Stone Realty logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ١٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • لازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اقوي لوكيشن بمقدم 10% قسط حتى 10س

    Evergreen Properties logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 430م في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات و المطبخ قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م فيو مفتوح عـ شارع رئيسي تقسيط سنتين

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٤٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة