عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 14

20,694 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240 في موقع مميز بمقدم 3 مليون في نيو زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م +جاردن 109 فوري في فيفث سكوير جولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جراج ومخزن هدية مع شقتك الـ 134م بجاردن خاص

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف اكبر كمبوند ف العبور الجدبيده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153م (دور أول) بأقل سعر متر في كمبوند جزيل

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • ود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم باركس الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٤٠ جنيه

    شقه 148متر بخصم 10% فيو صريح غلى البحيرات الصناعيه

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند سكني كمتكامل

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 180م بأفضل سعر بمقدم 2 مليون في نيو زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كممبوند ف العبور الجديده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م بفيو بحيرات صريح في كمبوند ميريسا

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي ٣ غرف نوم سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - للبيع - سما القاهره - نص تشطيب

    Osoul Misr logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بخدمة فندقية حياة سنتريك

    Inn Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٥٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو الاهرامات - قسط 10 سنة

    Inn Properties logo image

3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس امتداد مصطفى النحاس م9

    Envigo Real Estate logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بي اكس بالم هيلز لوكيشن مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري قسط 12 سنوات استلم شقة متشطبة بالكامل

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٣٣٬٢٦٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي واسعة في التوسعات الشمالية – ٦ أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م ميامي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع عند محورالبوليفار مميزة

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديرة سيتي – جنوب الحي الرابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك كمبوند فاي سوديك

    Inn Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة