شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 512

17,857 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية –١٤٢ م+حمّام سباحة

    Waystar Investment logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    750 مقدم خطوات من البحر شاليه فاخر في قلب الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بفيو جاردن للبيع في مدينتي B8 موقع نادر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر ولوكيشن مميزين ف ماونتن فيو اي سيتي لاجون

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138 م ميامى (متفرع من ش جمال عبدالناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد العبور الجديدة مساحة 165 متر

    Emak Realestate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب, كمبوند درة الاهرام, فرصة استثماربة

    Envigo Real Estate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاندلس دقايق AUC بالتجمع الخامس

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند تيجان 2

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لؤلؤة القاهرة الجديدة.

    New Housing Egypt logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر 12 – الشيخ زايد

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند بليس جيت – الشيخ زايد

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لاند سكيب في كمباوند اشراقة بمساحة 190 م

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام بوابه اولي شقه 150م واجهه للتمليك

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بسعر مميز – تقسيط– ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس 125م للبيع 3غرف اول سكن بوابه احمس

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بسعر مميز – تقسيط– ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بسعر مميز – تقسيط– ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بسعر مميز – تقسيط– ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه صافي 165م للبيع اللبيني هرم خلف ولاد رجب

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع ببيتشو امريكان سيتي زهراء المعادي

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جاردينيا هايتس – التجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باللبيني هرم اولاد رجب شقق ناصيه 170م استلام فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي 3 غرف فوري

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199م استلام فوري متشطبة بجوار بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٤٬١٢٠ جنيه/متر مربع