شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 511

17,857 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بأفضل موقع بالتجمع الثالث المحلية5

    شارع الشباب, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬١٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بأفضل موقع بالتجمع الثالث المحلية 5

    شارع الشباب, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م +جاردن متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م بجاردن متشطبه بالشيخ زايد امام ZED TOWER

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م بجاردن متشطبه بالشيخ زايد امام ZED TOWER

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م بجاردن متشطبه بالشيخ زايد امام ZED TOWER

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م بجاردن متشطبه بالشيخ زايد امام ZED TOWER

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري في اي سيتي تجمع Millennial Beach Edition

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٩٦ متر بزهراء مدينة نصر

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي ، مرحلة لاجون

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    185م شقة بزمنت للبيع بالاندلس 2نصف تشطيب 125م حديق

    Find Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجوا هايبر 1 متشطبة للبيع

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في لافينير 4مليون و200 استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لافينير فيو لاندسكيب جاهزه للاستلام

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع موقع مميز في لافينير جاهزه للاستلام

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 160 متر جاهزه للسكن في لافينير ب 4مليون

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى 3 غرف بجاردن جاهزه للسكن بسعر مميز 162 م

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٩٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٨٣٨ جنيه

    شقة 103م بإطلالة مفتوحة ومساحة واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى التعاقد شقتك غرفتين فى قلب مدينة نصر

    New Home for Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م للبيع في الأندلس التجمع الخامس بحري صريح

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مفروشة بالكامل في قلب المعادي

    Good Deals logo image

    شارع 10ب, حدائق المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالشيخ زايد استلام فوري بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في البارون سيتي بأنتظارك دائري المعادي الآن

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 165 متر بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة بالشطر الثالث عشر زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع