شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 510

17,860 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط 3 غرف فيو وتر فيوتشر ولاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بالشيخ زايد خلف مول العرب

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة رائعة بالمعادي القديمة – شارع 76

    Chances Real Estate logo image

    شارع 76, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سابا باشا بين ش ابو قير و البحر

    Inspire Homes logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف فى زهراء المعادى بجوار وادى دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس1 180م استلام فوري وقسط سنتين

    The Key Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م جليم (ش مصطفى فهمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس 2 استلام فوري وقسط علي سنتين

    The Key Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع 156م في دجلة تاورز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمنطقه التاسعه دور اول جانبي 165 متر متشطبه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 152م واجهه فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه فى ريحانه افينيو على شارع المدارس

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م واجهه فى ريحانه افينيو على شارع المدارس

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة تاورز في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143 متر فيو مميز في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في دجلة لاند مارك سعر مميز جدا فيو خارجي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في دجلة لاند مارك سعر مميز جدا لا يقاررن

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في كمبوند دجلة تاورز فيو مميز حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة 165م في الماركت و أقل مقدم و إجمالي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بأفضل موقع بالتجمع الثالث المحلية5

    شارع الشباب, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬١٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بأفضل موقع بالتجمع الثالث المحلية 5

    شارع الشباب, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع