شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 517

17,857 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سقف عالي للبيع في المعادي

    Hirondelle Properties logo image

    شارع 152, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة ف الشيخ زايد امام هايبر1

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سموحة ( مدينة أسيد )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا تاون بالعبور 165متر

    Emak Realestate logo image

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة بكابيتال جاردنز العاصمة الإدارية اس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م - السيوف - خطوات من دوران السيوف

    Next Estate logo image

    شارع دكتور احمد رياض, السيوف, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري 150 ارضي ب جاردن متشطبة امام اعمار

    Property Hills Star logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع فلسطين –المعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    شارع فلسطين, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج بدر - زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م - السيوف - خطوات من دوران السيوف

    Next Estate logo image

    شارع دكتور احمد رياض, السيوف, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في بيفرلي هيلز 6 ويست

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 165 متر عمارات اول مايو بين عباس ومكرم

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب في كمبوند لؤلؤة بالتجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جراند سيتي – دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة ف قلب الشيخ زايد قرب هايبر

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 158م في قلب حدائق أكتوبر بمقدم 325 ألف

    Baytak. logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جراند سيتي فيو مفتوح مميز ج

    Find House Group logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب حدائق أكتوبر داخل كمبوند Address Home

    Baytak. logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه المعراج العلوي زهراء المعادي ف

    Find House Group logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الايطاالي زهراء المعادي فيو اما

    Find House Group logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الفرسان علي دائري المعادي في

    Find House Group logo image

    مدينة الفرسان, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م للبيع بسعر أقل من السوق في بليس جيت

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في جنة زايد في قلب الشيخ زايد

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في قلب الشيخ زايد – شقة 200 م تقسيط10س

    Property Hills... logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع