عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 160

5,830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقه 154متر استلام فوري بموقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع المطبخ والتكيفات فى هايد بارك

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحى الخامس .

    Remax 360 logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة مفروشة بالكامل في هايد بارك ستلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حسن علام هاب تاون شقه فى الدور التالت للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بورتو نيو كايرو | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري فى فيليت سوديك بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٢٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل على فيو مفتوح فى هايد بارك ١٣٥ مترًا

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في ليك فيو ريزيدنس بالتجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه جاهزه للسكن في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي متشطبه بالكامل

    KAMF logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بالقرب من الجولدن سكوير بمقدم 5% بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في ماونتن فيو هايد بارك التجمع للبيع متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكشن في قلب الريفير | شقة غرفتين | ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا ١٣٥ متر مربع، 2 غرفة نوم

    Do estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت -في ايديشين -

    Experts Home logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فى الاندلس بالتكييفات والفرش بسعر لقطه

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج جيت بالم هيلز بإطلالة مفتوحة!

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في كريك تاون 135 متر مربع

    Do estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره فى قلب المستقبل سيتي شقة فندقية بسعر لقطه

    Roots Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ١٤٣م للبيع في نيوم | بورتو نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي على الكلوب هاوس

    KAMF logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند ذا سكوير - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٢٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| شقة غرفتين ب الريفير داخل الكمبوند | اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع