عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 156

5,830 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٣٣٨ جنيه

    شقة بيع بدون مقدم في المستقبل سيتي غرفتين

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل ف لاندمارك مدينه نصر 114م غرفتين و2 حمام

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 م للبيع في جولدن سكوير

    AK Circle logo image

    في كوليكتيف, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا 156 ديستريكت 5

    Spade consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٨٧٬٣٢٤ جنيه

    شقة بيع دور ارضي بمقدم 325 الف واقساط حتي 8سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في الباتيو سولو 123 مترًا

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متشطبة بالتكييفات في ماونتن فيو هايد بارك

    Fam Egypt logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا بوليفارد | شقة للبيع | ڤيو بول

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو متسلمه فيو علي حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدون مقدم بالتقسيط فيو مفتوح فى البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بشيراتون بأقل سعر للمتر وبتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى ب حديقة مميزة جيدا للبيع

    Spade consultancy logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 84م بجاردن للبيع في B8 عقد قديم فيو شانزليزيه

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع فى كمبوند دجله فيو معمار المرشدى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه للبيع ريسيل في كمبوند وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة بالقاهرة الجديدة وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة بالقاهرة الجديدة بمقدم بسيط 5%

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٥م بافضل فيو لاندسكيب واقل سعر في الماركت

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 140م بيع كمبوند ازاد التجمع

    Horizon Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمباوند كريستال بلازا على دائرى ا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٠١٬٤٦٦ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في هاب تاون – تطل على بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه كبيره موقع متميز اقل سعر في السوق

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب تسليم سنة - 5% مقدم .

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع