عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 165

5,830 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلومفيلدز - 10 سنوات تقسيط - 50 الف شهري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في كمبوند هايدبارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات في كايرو فيستيفال

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في ذا ميديان موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٧٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان بمقدم ٥ مليون ٣ غرف المراسم اقساط ل2030

    Edge Real Estates logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١١١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة أستلم فوري بمقدم أقل من 1,5Mهضبة المعادي

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقرب استلام متشطبه بالتكيفات بمقدم 8%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏‎ أقل قسط شهري ٣٠ الف جنيه المراسم متشطبه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م لقطه بفيو على ال central park ف هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مرحلة لاجون بحديقة خاصه اقل مقدم وتوتال

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٩٥٬٧٥٨ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 90 اڤينيو التجمع اقساط بسعر لقطة

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك شقة 110م وبجاردن فى التجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بتسهيلات مميزه في بالم ايلاند باقل سعر

    متصدر

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع آي سيتي كلوب بارك تشطيب كامل بسعر مميز

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل مقدم 360 الف برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا العاصمه 101متر تشطيبات خاصه

    A 2 Z Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين بموقع مميز في ريجينتس سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بتشطيب سوبر لوكس للبيع في التو 135 متر

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة117م ف كمبوند متكامل الخدمات luxury view

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحري صريح برايم لوكيشن بمقدم 5%

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بيع كمبوند مميز للصفوة في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ببرايم لوكيشن ف تاج سيتي-مقدم520K

    متصدر

    Closer logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش40% بمقدم 970 الف في اللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع