عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 155

5,830 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند هايد بارك متشطبة بالمطبخ

    Century for Project Management logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتقسيط بسعر الكاش فيو مفتوح

    متصدر

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 2غرف تشطيب راقي برايم لوكيشن لاندسكيب

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه اماميه نص تشطيب تقسيمه مميزه بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بحري بمقدم وتكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى وان قطامية تكمة أقساط كاملة التشطيب

    INVEST PRO logo image

2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٧٣٢٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس في مرحلة كلوب بارك للبيع ريسيل - ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٦٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مراسيم تشطيب كامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB ( خصم للكاش 35 % ) متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز 144م مفروشة في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بعائد يومي 300 دولار بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سمارت هووم استلام فوري في تريو التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بسعر لقطه في ذا ايكون بالتجمع+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    كاملة التشطيب مع تكييفات بالقرب من المول والطريق

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات برايم فيو بأقل سعر في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى الرحاب موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز بكمبوند جالريا

    Gold Routes logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر فى ليك فيو ريذيدنس 1 تشطيب كامل ريسيل

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في سراى بسعر مميز

    متصدر

    Century for Project Management logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Beautiful Apartment for Sale in Zamalek

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مدينتي بسعر لقطه

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري و متشطبه سوبر لوكس في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    340 الف مقدم شقه متشطبه poolview في قلب العاصمه

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع