عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 122

5,830 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر اقل من السوق 117 متر بمقدم : 4,538,031

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143متر اطلالة مفتوحة فيو جاردن جاهزة للاستلام

    MD Signature logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأميز موقع بالتجمع بأقل سعر في الماركت

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة علي السكن متشطية امام الAUC علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون، تشطيبات خاصة ومفروشة بالكامل

    Spade consultancy logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك فى مدينه الرحاب 90م بالفرش والاجهزه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 107م في قطاميه جيت تكمله ااقساط فيو مميز

    INVEST PRO logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في ايست تاون سوديك

    One Estates Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش باقل سعر للبيع

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B6 مدينتي استلام فوري وسعر لقطه قابل للتفاوض

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز متشطب بالكامل مع روف

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٣٨٬٠٣١ جنيه

    شقه بسعر اقل من السوق 117 متر للبيع في تاج سيتي

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن 94م مقدم واقساطb14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 120م متشطبة فى قلب التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بفيو بحري واجهتين مقدم 840 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VGK متشطبة بالكامل والمطبخ وفيو مميز

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم بفيو مميز تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87 م + 24 م روف للبيع بكمبوند هايد بارك سنترال

    TREX logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٩٨٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700الف شقة فوري متشطبة امام الجامعة امريكية

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع