عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 125

5,830 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز شقة 130متر تشطيب كامل بالتكيفات والاجهزة

    MD Signature logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه(128م) استلام فورى فى كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه استلام فوري بالتقسيط بأميز موقع

    متصدر

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٥٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة –

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153 متر تشطيب كامل بالتكيفات فيو مميز جدا

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بموقع مميز في التو 133 متر للبيع متشطبة

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم ومع اقساط حتى 2032 في ليك فيو2

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٨٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه فى دجله فيو وجهه غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بسعر لقطه مع القمزي بالمستقبل+قسط9سـنـيـن

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في كمبوند افينيو 90 في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة على المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بورتو نيو كايرو – AUC

    New Capital Home. logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٢٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في أفضل لوكيشن داخل كمبوند هايد بارك

    Chances Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس في كمبوند ليك فيو ريزدنس

    Century for Project Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب في موقع متميز في تريو جاردنز

    Do estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٤٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه أستثماريه بالفرش بأقل سعر بالعاصمه 4t1

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة بالكامل استلام فوري أب تاون إعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (بخصم 50%) وبفيوعلى central park فى تاج سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة للبيع في سوديك إيستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك الترا سوبر لوكس

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م نص تشطيب برايم لوكشن - فيو مفتوح

    متصدر

    Brick Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م متشطبة بمقدم720الف تقسيط15سنة + خصم 64%كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع