عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 118

5,830 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اورورا تشطيب سوبر لوكس 179 متر مربع

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٩٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيبات في بالم هيلز نيو كايرو

    TREX logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٥٬٧٩١٬٢٥٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحه بموقع مميز للبيع الفوري امتلكها الان!

    Housey logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بسعر خاص جدا سراي

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 125م للبيع في ميفيدا- باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اى فيلا جاردن على اللاجون استلام ٢٠٢٧

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% علي الكاش جاهزة للاستلام في mv icity

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو فيلات شقة فاخرة 3 غرف استلام فوري باقل سعر

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ليك ڤيو ريزدينس , التجمع الخامس

    TREX logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥١٬٠٠٠ جنيه

    73م استلام فورى قسط b12 جنب المسجد والخدمات

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جلاريا مون فالي اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي Corner بحديقة 120م - تشطيب مميز

    Next Door Consultancy logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 متر في التو متشطبة بالمطبخ والتكييفات

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس في مدينة الرحاب، جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بميفيدا باقل سعر بالماركت

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ميفيدا بلو فيوز تشطيب سوبر لوكس

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع جراج في فيفث سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس فخم بموقع مميز امتلك الان!

    Housey logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ارضي بجاردن 196 متر و 2 غرفة نوم ماستر

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه 2 نوم مفروشة بيع كايرو فيستيفال سيتي

    Horizon Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحرى - برايم لوكيشن دايركت على الريفير

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج جيت علي احلي فيو

    Prime Company logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في التو تشطيب سوبر لوكس 133 متر

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع