عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 114

5,830 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام سنه للبيع ف بالم هيلز مرحلة كليو

    Houseology logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٣٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز التجمع الخامس

    KAMF logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري للبيع بالمطبخ والأجهزه في ريجينتس بارك

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل شاملة الاجهزة والفرش

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه إستثمار شقه متشطبة استلام فوري - بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٧٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في City Gate بالتقسيط علي 10 سنوات

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١١١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 98 متر فى مدينة نور حجز قديم تقسيط 14 س

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مفروشه ارضي بجاردن في اب تاون كايرو

    Fortune Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م تكملت اقساط فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام سنه للبيع ف بالم هيلز مرحلة كليو

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع ف بالم هيلز نيو كايرو مرحلة كليو

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام سنه للبيع ف بالم هيلز مرحلة كليو

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في البنفسج علي التسعين الشمالي مباشر

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى c1 متشطبة بالتكييفات وموقع متميز

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقه لسرعه البيع

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاندسكيب للبيع بالمطبخ والتكيفات

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر واحلي لوكيشن للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك لوكيشن مميز بقلب الكمبوند

    KAMF logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن قلب التجمع غرفتين ماستر قسط 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم فى ايلان بسعر مميز فيو على club

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م ريسيل بسعر لقطة استلام فوري موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن لقطه جاهزة للسكن بقلب العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور 81 م ارضي بحديقه قسط علي 13 س

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه برايم لوكيشن للبيع ف بالم هيلز

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينتس بارك بأقل سعر في السوق

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع