عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 117

5,830 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | الزمالك

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع شجرة الدر, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع جاهزة للسكن في شالية تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه للبيع بالرحاب موقع متميز بجوار افي

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تطل علي حديقه في جنوب الاكاديميه

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتي فيو لاند سكيب

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايست تاون – موقع مميز بالتجمع الخامس

    Properties-Today.com logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي من سانت ريجيس علي كورنيش نيل الزمالك

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع بتشطيب فاخر في هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه78م موقع استراتيجي مدينتي امام الكرفت زون

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتصميم عصري للبيع فى كمبوند ذا فيلدججيت

    4C Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بجوار الAUC في كمبوند iCity

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بإطلالة خضراء وسعر مغري جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أستلم مفتاح شقتك سوبر لوكس ب 60 ألف قسط شهرى

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كومباوند ذا سكوير صبور بالفرش

    Host Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر وتصمبم مميز من بالم هيلز بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٣٬٢٦٠٬٤٠٠ جنيه

    جناح فندقي من ماريوت بعائد يومي 250$..

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٤١٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه في Trio Gardens بالتجمع الخامس

    Smart Step logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب فاخر وفرش مميزة غرفتين نوم .

    Country For Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي سنة بسعر الكاش شقة غرفتين بالتكييفات فوري

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان بأقل مقدم في السوق شقه ارضي بحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٦٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي باميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مدينة الرحاب - المرحلة الرابعة

    Better Estate Investment logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقق فندقية

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع مكونة من2 غرف نوم مع حديقة .

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع