عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 111

5,830 عقارات أخرى
  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك –متشطب

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٨٢٬٤٠٥ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بخصم 64% امام سوديك ايست - طلالا

    Remax The Address logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط ليك فيو ريزيدنس٢ استلام 2026

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو 2 التجمع الخامس بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه اقل من سعر السوق علي اقساط حتى 2031

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨١٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في موقع مميز فيو بحيرة في قلب المشروع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط استلام 2027 في ليك فيو ريزيدنس 2

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعرمميز استلام فوري في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة كليو بالم هيلز فيو لاجون مميز

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مفتوحة | واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم و أقساط ليك فيو ريزيدنس٢ استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة أرضي بحديقة للبيع في جاليريا مون

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في تاج سيتي جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم و اقساط للبيع في ليك فيو ريسدينس 2

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرفتين باقل مقدم – مرحلة Elan | سراي

    ERE logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين ع الفيو لقطة– مرحلة Elan سراي

    متصدر

    ERE logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مليون بس | شقه 130م بجاردن 50م مميزه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٩٠٬٠٥٤ جنيه

    شقة مميزه للبيع علي اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٨٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات فاخرة مع تكييفات مركزية

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **شقة مميزة ببلومفيلدز بموقع رائع وفرصة استثمار **

    Apex Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمقدم ١٠٪؜ و قسط شهري ٦٢ الف

    New Avenue Real Estate logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط في ليك فيو 2 تطل على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع