عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 9

938 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 65م سيدي عبد الرحمن - مشروع لابيرتي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بخدمات فندقيه خطوتين للبحر متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه85م ف قلب الساحل الشمالي بجوار جميع الخدمات

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بخدمات فندقيه خطوتين للبحر متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 41م استلام فورى سوبر لوكس فى زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • تاي باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    الساحل الشمالي,تاي باي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بخدمات فندقيه خطوتين للبحر متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي متشطب بالفرش+اجهزه اعلي نسبه عائد شهري

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي متشطب بالفرش+اجهزه اعلي نسبه عائد شهري

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    425 ألف = Sea View من مصطبة 33م + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨١٤٬٤٠٠ جنيه

    شاليه 30م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • رمال الساحل الشمالي (رأس الحكمة)

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mezyan Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,رمال

    1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٧٠٬٩٤٩ جنيه

    شقة ريسيل 88م فى الحى اللاتينى أقل سعر في الماركت

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاعادة البيع استلام فوري

    Inspire Homes logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في كون دبل ڤيو ارضي 79 متر دايركت علي البول

    Rokn Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل بالتقسيط بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات و المطبخ في مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • ريتان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,ريتان

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩١٩٬٥٥٢ جنيه

    بسعر لقططه شاليه 41م فيو جاردن متشطب استلام فوري

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٢٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل بالتقسيط بوول فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية VIP ع لسان الوزارة مارينا استلام فوري تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شاليه بسعر لقطه دايركت علي البحر بالساحل

    Roots Real Estate logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٦٤٢ جنيه

    ستوديو 71م بسعر لقطة وأفضل فيو في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 55م الساحل الشمالي - Q North

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٧٬٣٨١ جنيه

    شقة 93م صف اول على اللاجون في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 30% امتلك شاليه متشطب بفيو خيالي ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1.000.000 استلم فوري شاليه صف اول بحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه ارضي

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع