عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 6

938 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو البحر - 12 سنة قسط

    Inn Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات على البحر دايركت فى مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٠٨٣٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في(سولي كوست - الساحل الشمالي)

    RE/MAX Avalon logo image

    سولي كوست ريزورت, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو ف نايا باي متشطب بالمطبخ جاهز للسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Dose الساحل الشمالي – تقسيط 5 سنوات

    Homy Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • سولي كوست ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٩٦٬٣٦٩ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    seif development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,سولي كوست ريزورت

    1 - 2 غرفة

  • 10

    كبينه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا كابانا مفروشة sea view سيدي عبد الرحمن

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه VIB (متشطب بالتكيفات والاجهزه بالفرش )

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه VIB (متشطب بالتكيفات والاجهزه بالفرش )

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كاشف البحر تشطيب كامل من اعلي مصطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فى زهرة 48 م +رووف بالجراج بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شماسي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SERAC Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,شماسي

    1 - 4 غرفة

  • 16

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه مميز ريسيل سي فيو برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل51م في زهره الساحل الشمالي (بسعر مميز)

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنه وفيو مفتوح على بيسين وتسهيلات فى السداد

    Corporate Deals logo image

    ذا كريبس جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٠٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بورتو جولف مليون و ٦٠٠ الف كاش

    Pharos Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 54م الساحل الشمالي - سيدى عبد الرحمن

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • جميله

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٢٥٬٤١٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    New Jersey Developments
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,جميله

    1 - 5 غرفة

  • 21

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 62م + 46م رووف بسعر مميز خالص Iقساط

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع في GAIA استلام فوري بسعر مغرى

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 41م ريسيل في زهرة الساحل الشمالي استلام فوري

    متصدر

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – جايا، الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فى زهرة الساحل الشمالى بموقع مميز

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاسيرينا الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لاسيرينا

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ع البحر في راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر فرصتك لعالم A Class من بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر فرصتك لعالم A Class من بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر فرصتك لعالم A Class من بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع ب في AT North Coast

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • فيلار العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Diwan
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,فيلار

    1 - 3 غرفة