عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 14

938 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى لوكيشن - شايف مارينا + فيو بحر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات سي فيو

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو في dose الساحل لأكام الراجحي بخصم

    Impact Investments logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٤٠٧٬٩٥٠ جنيه

    لفتره محدوده 5%مقدم و اقساط حتى 8 سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف غرفه نوم للبيع في كمبوند جايا الساحل

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه متشطب بالفرش فيو بحر مقدم 5% ب فوكا باي

    متصدر

    GCR Developments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده بمقدم 5%وبالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية بفيو POOL وبأقل سعر في بورتو مارينا مقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امام ابراج العلمين شاليه Panoramic Sea View

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية بروف فيو POOL بأقل سعر في الساحل الشمالي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    Bungalows North Coast, بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ع البحر في راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه غرفه للبيع كاش صف اول لاجون في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٢٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع