عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 12

936 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في مراسي مارينا-سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شاليه مراسي ارضي بجنينه بالفرش والاجهزه

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في مراسي مارينا-سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو غرفه فيو مميز سعر لقطة للبيع مراسي مارينا

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمراسي ليا بالساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 800,000ج=شقة+roof بفيو (بحر+لاجون) تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول شاليه شايف اللاجون من جميع الفرف في لاجونز

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر فرصتك لعالم A Class من بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٧٬٥٠٠ جنيه

    مراسي مارينا شاليه للبيع 101 م + 30 م أرضي + حدي

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠١ متر مربع

    ١٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شاليه مراسي ارضي بجنينه بالفرش والاجهزه

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في Seashore - بدون أوفر!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في مراسي مارينا-سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر متشطب بالفرش والاجهزه والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View بسعر اللونش شايف البحر بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أحسن لوكيشن في الحى اللاتينى بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو لاجون بأقل سعر بسيدي عبدالرحمن+قسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    برايا فيوز, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع في Koun راس الحكمة فيو لاجون

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع