عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 7

938 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع ب في AT North Coast

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي جاهز متشطب و مفروش بالاجهزه علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه فورا فيو لاجون في بورتو مارينا العلمين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • مرسيليا لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مرسيليا لاند

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه للبيع للاستثمار في هاسيندا ويست

    Premises logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بشاطئ خاص في قلب اللاجون خطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (زهرة-سيدي عبد الرحمن) 62م

    RE/MAX Avalon logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٬٦٢٥٬٢٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (اجازة - العلمين الجديدة) 76 م

    RE/MAX Avalon logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مراسى جريك سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • بانجلوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٠٤٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,بانجلوز,Bungalows North Coast

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإستثمارشقه بتشطيب فندقي ع البحر مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ١٧٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر في جايا شاليه بحري للبيع

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر في جايا شاليه بحري للبيع

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر في جايا شاليه بحري للبيع

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 65م في رأس الحكمة - مشروع D.O.S.E

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • كيو نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Q Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,كيو نورث

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول في صافيا راس الحكمه بحري صريح

    Zein for real estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي متشطب بالفرش استلام 6 شهور بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي متشطب بالAC'S مقدم 600الف ازها الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 121 م (الحي اللاتيني - العلمين)

    RE/MAX Avalon logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٠٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات للبيع من مدن الاماراتية

    Property Hills Star logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٤٨٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • ألورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٨١٬٢٠٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SERAC Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,الورا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٣١٩٬٧٠٠ جنيه

    ادفع المقدم والصيانه واستلم شاليه في | رأس الحكمه

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 54م الساحل الشمالي - سيدي عبدالرحمن

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى زهرة (سيدي عبدالرحمن )

    متصدر

    JMG logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية زهرة – الساحل الشمالي |فوري

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع علي البحر مباشرة شالية متشطب بالكامل مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • لافيتا الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,لافيتا الساحل الشمالي

    1 - 2 غرفة