عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 3

936 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٦١٩٬٥٥٢ جنيه

    بمقدم وتكملة اقساط شالية غرفه للبيع استلام فورى

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شالية على البحر بالساحل الشمالي +اقساط8س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليست مجرد شاليه، بل حياة متكاملة داخل كمبوند

    Feeds logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة ريسيل لببيع فى الحي اللاتيني ( سيتي ايدج)

    متصدر

    JMG logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه فيو مفتوح على الاجون بسعر مميز جدا

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • ريتال نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٣٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Retal Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ريتال

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب للبيع فيو بحر وحمام سباحه

    Nile Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بقسط شهري 22 الف في مشروع AT -الساحل الشمالي

    Feeds logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بلو باي - الساحل) 55 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٤١٬٩٢٥ جنيه

    بخساره 100 الف لسعر البيع شاليه في صافيه فيو لاجو!

    Realtors logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٢٬٠٩٢ جنيه

    شاليه ريسيل في زويا غزالة باي متشطب+ACsفيو ع البحر

    Summit Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • ليانا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٣٥٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Toledo Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ليانا

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه بفيو لاجون وبأقل سعر بالعلمين بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جايا – الساحل الشمالي

    Beltone logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ارضى بجاردن بسعر 1,200,000ج كاش فى بورتو جولف

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شالية فيو علي البحر متشطب في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣١٩٬٧٠٠ جنيه

    ادفع المقدم والصيانه واستلم شاليه في | رأس الحكمه

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • نيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١٨٣٬٣٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pavilion
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,نيوم

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو ف نايا باي متشطب بالمطبخ وجاهز لسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بكمبوند كالي كوست

    Gold Routes logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه54م متشطب بالساحل بمقدم10%اقساط تصل الى 12سنه

    Vida Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقى على اللاجون مباشرة فى مصيف راس الحكمه

    Evergreen Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٥٨٬٧٥٠ جنيه

    جايا ستوديو الدور الارضي للبيع متشطب بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • موج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٣٬٧٢٢ جنيه

    شاليه فاخر 68م بسعر لقطة وافضل مكان في مزارين ريا

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة لاجون | أزها الساحل الشمالي |غرفة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 62م على الاجون استلام فورى فى قرية زهره

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال شهور شقة متشطبة بالتكيفات مقدم1,170,000

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    كبينه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبانا استلام 6 شهور فى زهره الساحل فى قلب الاجون

    متصدر

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لندن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    JD holding
    الساحل الشمالي,العلمين,لندن الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة