عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 17

936 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م الحي اللاتيني - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة مميزة علي الPool في الساحل

    New Home for Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية علي البحرمباشرةعلي الرملة صف اول جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1.000.000 استلم فوري شاليه صف اول بحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بخدمات فندقيه خطوتين للبحر متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بخدمات فندقيه خطوتين للبحر متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Fully Finished, furnished, Ac's,Ready to move Chal

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار فندق Rixos العالمين " وحداتكServices فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى سى فيو متشطب بالفرش والاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه استلام فورى صف اول على البحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شاليه Fully Finished, furnished, Ac's

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه استلام فورى صف اول على البحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه باطلاله على البحر fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ( جاهزه للسكن الفورى ) سى فيو fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ( جاهزه للسكن الفورى ) سى فيو fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب علي اللاجون للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو بحر ولاجون متشطب بالمطبخ جاهز للسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي قسط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة للبيع بأفضل موقع على خط الساحل

    Property Hills Star logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش | أعلي عائد استثماري في الساحل الشمالي

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 1.000.000 فقط واستلم مفتاح شاليه مفروش عالبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري |دابل فيو |صف اول بحر |مفروشه بالكامل |عائد$$

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب ريسال صافيا راس الحكمة بول فيو

    Square Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ع البحر في راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل علي مرسي اليخوت في مارينا 5

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع