شقق على البحر للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 6

468 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز علي الابراج استلم شقتك جاهزةقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 690 الف استلم شقتك بفيو لاجون دايركت قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف أول على البحر متشطب بالأجهزة

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 114م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٣٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 114م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 351م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ١٤٦٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٩٣٧٬٢٤٩ جنيه

    شقة ريسيل 336م بأفضل فيو وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٥٨٬٤٥٠ جنيه

    شقة فاخرة 182م بفيو بحري وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٠٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 182م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 90م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬١١١٬٨٨٧ جنيه

    شقة ريسيل 232م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١١٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 91م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٢٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٧٢٣٬٤٧١ جنيه

    شقة ريسيل 172م بسعر لقطة و وفيو مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٣٧٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 172م بسعر لقطة ولوكيشن مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٩٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٩٣٧٬٢٤٩ جنيه

    شقة ريسيل336م بسعر لقطة ومكان مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٥٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 114م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 115م بأفضل مكان و أميز سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٦٣٬٥١٦ جنيه

    شقة فاخرة 115م بفيو لاجون وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٩١٧٬١٦٦ جنيه

    شقة ريسيل 182م بافضل مكان وسعر مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٬٣٧٩٬٧٥٠ جنيه

    شقة ريسيل 351م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ٩٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل 90م بأقل سعر وفيو مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨١١٬٣١٨ جنيه

    شقة ريسيل 90م بفيو مميز وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٧٨١٬٢٥٠ جنيه

    شقة ريسيل 115م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٥٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٥٤٬٤٩٢ جنيه

    شقة ريسيل 182م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع