شقق على البحر للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 4

468 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع شاليه مطل علي البحر في الساحل مع مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالكامل بأقل سعر فيو علي البحر

    IRTKAZ logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١١٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن استلم شقة 135م متشطبه بفيولاجون الان

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 140م استلام فوري متشطبه بفيو مميز مقدم5%

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ف The Gate 06وحده فيو بحر مباشر ف دور فوق ال 30

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3غرف 145م بمقدم 5% سي فيو متشطب بكامل

    Tradmark Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع مطله على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بحديقة رملة راس الحكمة متشطب فيو لاجون

    Compound Hekaya logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده علي البحر مباشره وباكيه بالجراج في The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع البحر متشطبه بالفرش والاجهزه باقل سعر-الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في مارينا 5 عالبحر استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه شايفه البحربخصم كبير 40% في قلب الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطله على البحر | استلام خلال سنه| قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مطله على اللاجون و استلام خلال 6 اشهر

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر مباشرة بمقدم و اقساط و سعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شقة سي فيو تشطيب راقي قسط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٢٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه علوى+رووف مجهز بالكامل بإطلاله بحر طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٣٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول للاجون-طرح جديد بتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٧٨٬٩٩٠ جنيه

    شاليه مجهز كاملا مباشر على لاجون و بحر | طرح جديد!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٤٥٬٧٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مجهز كاملا على لاجون مباشر | طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بيتش فرونت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع