شقق على البحر للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 3

468 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بسعر مميز-فيو بحر مباشر ودور عالي

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج العالمين الجديدة - سيتي إيدج

    Property Network logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٢٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أبراج العلمين، الساحل الشمالي

    Property Network logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن استلم شقة 405م متشطبه فيو مميز جداا !

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 800 الف فوري ومتشطب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 800 الف استلام فوري (متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 133م متشطبه استلام فوري متشطبه الان

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3غرف فيو ابراج وبحر استلام فوري متشطبه قسط

    Impact Investments logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه كورنر فيو البحر في العلمين متشطبه HIGH END

    Impact Investments logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام فندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150صف اول لاجون3دقائق للبحر دابل فيو خيالي-قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو خيالي علي البحر جاهزه للاستلام متشطبه قسط

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فاخر بإطلالة بحرية – تقسيط علي 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة 12 سنة، دفعة مقدمة 5%، أقل سعر، 3 غرف نوم، 224

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال 6 اشهر

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مطله على اللاجون و استلام خلال 6 اشهر

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله بانورامك على البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | وحدات محدودة!!

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 700 الف استلام فوري (متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف متشطبة في راس الحكمة الساحل الشمالي 145م

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر مباشره وحده مساحه كبير بسعر متر 90الف

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في مزارين في العلمين 231م

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤١٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 570 الف واستلم شقة دبل فيو في مارينا 8 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٧٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في The Gate وحده بفيو علي البحر مباشره بجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع