شقق على البحر للبيع في ماستر سيدي عبد الرحمن

11 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مراسي – سيدي عبد الرحمن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٠٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في موقع مميز جدا علي الاجون مباشره

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في تلال استلام فوري لوكيشن مميز متشطب.

    Egypt Best Properties logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سيدي عبد الرحمن استلام فوري

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على البحر بمقدم 5% و قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 144متر للبيع في سي شيل – رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو بحر مباشرة تسهيلات علي 8 سنوات

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مراسي سي فيو تشطيب الترا سوبر لوكس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٠٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع