شقق بحديقة للبيع في حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة

91 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس شقة استلام فورى علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن بحري - اللوتس الشمالية

    LevelA logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اللوتس الجنوبية ولك خصة في الارض بسعر مميز

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش و الاجهزة فى اللوتس الجنوبية

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع باللوتس الجنوبيه مفروشه

    I-Zone logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بجاردن في اللوتس الشمالية - ناصية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تُعوّض في أميز لوكيشن باللوتس الجنوبية

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لعشاق الفخامة والخصوصية اللوتس الجنوبية

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٠٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بحديقة خاصة ومدخل مستقل اللوتس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة بحديقة خاصة في اللوتس الجديدة

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امام سوديك ايست تاون - متاح تسهيلات في السداد

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من نادي بلاتنيوم

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب فاخر اوبن فيو بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزة للاستلام للبيع باللوتس الجنوبي

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضية بحديقة للبيع في اللوتس الشمالية

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من شارع التسعين الجنوبي امام كمبوند ايستاون

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة ع المفتاح فقلب الجولدن سكوير

    Smartex logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ارضي بجاردن للبيع امام auc التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس القاهرة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع بكمبوند في التجمع ,اللوتس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٧٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بكمبوند امارا قسط ع 10س قرب الAUC

    متصدر

    GCR Developments logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه الاندلس تاني صف من التسعين التجمع

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة نصف تشطيب في اللوتس الجنوبية بإطل

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثاني نمرة من التسعين الجنوبي امام سوديك

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى فيو مميز على لاندسكيب

    Homy Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع