شقق بحديقة للبيع في حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 4

90 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية باللوتس الجنوبية قرب AUC بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم 35% علي التقسيط شاملة الجراج+النادي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٩٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بخصم 35% و قسط ع 3 سنوات تشمل 2 جراج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 195م للبيع بخصم35% علي التقسيط شامل النادي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 35% علي التقسيط بجوار الجامعه الامريكية

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن للبيع بخصم 40% او بأقساط-لاش فالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% للبيع في التجمع الخامس / لاش فالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٨٨٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع باللوتس الجنوبية استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 265م نصف تشطيب للبيع في اللوتس الشمالية

    Elshams Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في اللوتس الشماليه بأقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في زهرة اللوتس – القاهرة

    Capital Lords Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة خاصة للبيع في اللوتس الجنوبية

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتجمع الخامس 158 متر + 110 متر حديقة خاصة

    Remax Style logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مع برايفت بوول متشطب بكمبوند امارة ,تقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بكمبوند امارة تقسيط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع