شقق بحديقة للبيع في اللوتس الشمالي, حى اللوتس

21 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضية بحديقة للبيع في اللوتس الشمالية

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في لوتس الشمالية شقة ارضي بحديقة خاصة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جاردن خاصة-مفروشة - جاهزة للسكن

    Top Homes Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اللوتس الشمالية بمساحة 210 متر +220 متر جنينة خاصة

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في اللوتس بحري تشطيب الترا سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه خاصه 3 غرف نوم مدخل خاص

    Crafters Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس شقة استلام فورى علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة177 متر للبيع 3 غرف–اللوتس الشمالية–استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في التجمع الخامس | اللوتس الشمالية

    Catchers investment logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة للبيع اللوتس الشماليةبسعر مغرى جدا

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على الحديقة للبيع في اللوتس الشماليه

    Redefine logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بحديقة | اللوتس الشمالية القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من نادي بلاتنيوم

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانوراما مفتوحة Garden View على Mountain Vi

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة فاخرة باللوتس الشمالية بجنينة خاصه

    Good Deals logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على ذوقك: نصف تشطيب في اللوتس الشمالية

    Chances Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع فيو جاردن في اللوتس الشمالية

    Chances Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع باللوتس الشمالية قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول سكن الترا سوبر لوكس فيو رائع علي شار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول سكن الترا سوبر لوكس فيو رائع علي شار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتجمع الخامس 158 متر + 110 متر حديقة خاصة

    Remax Style logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع