شقق بحديقة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس

447 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين بحديقة تشطيب كامل موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣١٤٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو جاردن ليكس هايد بارك مطل على مساحات طبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في هايد بارك استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاند سكيب في اميز لوكيشن في قلب هايد بارك

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح في قلب الجولدن اسكوير بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري اوبن فيو لاجون في قلب التجمع علي التسعين

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متشطبه برايم لوكيشن دقائق من الـ AUC

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر الطرح فيو واجهتين بالقرب من ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة خاصة واستلام فوري

    Susqual Management logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بجاردن بأميز لوكيشن ع تسعين الجنوبي

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الكلوب هاوس شقة ارضي بجاردن مقدم واقساط

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ١٠٣٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 185منر جاهزة للسكن بسعر مميز

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو الكلوب هاوس استوديو مقدم واقساط هايد بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٢٤٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٢٢٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في التجمع الخامس تشطيب سوبر لوكس

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٦٣٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كمبوند هايد بارك بسعر الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف في كمبوند هايد بارك موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في قلب التجمع الخامس في كمبوند هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن 113م في هايد بارك قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٣٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ازبن فيو استلام فوري 185 متر بحري

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بأفضل فيو في هايد بارك استلام فوري لقطه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في هايد بارك

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع