شقق بحديقة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 11

451 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ١٧٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة+حديقة متشطبة مقدم5% في هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٤٦٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك متشطبه استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٨٤٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري أقل من سعر الشركة هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في هايد بارك متشطبه بالفرش والاجهزه

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكيفات باطلالة مميزه

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع بخصم 40% تشطيب سوبر لوكس او اقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم علي الاقساط - نيست القاهرة الجديده

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161متر متشطبه بالكامل بفيو مميز فى نيو كايرو

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس بخصم 40%- كريسنت واك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بحري استلام فوري في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على الاستلام في مرحلة جاردن ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 207م بفيو لاندسكيب استلام فوري-هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٧٬٩٢٧ جنيه

    شقة بفيو خيالي علي lagoon تسليم فوري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن غرفة| بفيو مفتوح ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تشطيب تحفه بالتكيفات و بحري بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة 2غرف بالمطبخ واطلالة مفتوحة

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة مفروشة بالكامل ومجهزة بمكيفات

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك القاهره الجديده استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع هايد بارك القاهره الجديده التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف في هايد بارك القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم ستوديو بحديقة للبيع في هايد بارك

    Horizon Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه استلام فوري مع هايد بارك

    Selection Code logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٨٧٬٣٥٠ جنيه

    هايد بارك التجمع جاردن ريزيدنس برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٨ جنيه/متر مربع