شقق بحديقة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 15

451 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف سوبر لوكس - استلام فوري - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع فى هايد بارك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع هايد بارك التجمع الخامسPark Corner

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بالمطبخ و التكيفات - هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى هايد بارك باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بسعر مميز

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف 120م للبيع بأفضل فيو بهايد بارك نيو كايرو

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك شقة متشطبة استلام فوري برايم لوكيشن

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة للبيع في هايد بارك جراند بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة الترا سوبر لوكس للبيع في هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف 113م للبيع بأفضل فيو بهايد بارك نيو كايرو

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرينز هايد بارك - التجمع الخامس

    Next Door Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هايد بارك التجمع بجوار شارع التسعين

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 187م للبيع في هايد بارك – التجمع الخامس

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 160م للبيع بأفضل فيو بهايد بارك نيو كايرو

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٣٤٬٧٩٧ جنيه

    شقة للبيع في جاردن ريزيدنس هايد بارك بتقسيط

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٩٬٤٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في هايد بارك بأقل مقدم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن استلام فوري-3غرف- في هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالتكيفات استلام فورى

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل ٣غرف فى هايد بارك التجمع الخامس

    Shield - DR3 logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة ريسيل بتسهيلات في هايد بارك فيو جاردن

    El Hady Real Estate Investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الماركيت شقة+جاردن كورنر ريسيل-147م

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بجاردن باقل سعر -3غرف- في هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ريسيل بجاردن - 3غرف -باقل سعر في الماركت

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة+جاردن كورنر ريسيل استلام فوري-147م

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع