شقق بحديقة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 7

448 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك - التجمع ، شقة 168 م للبيع - فوري

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191م في هايد بارك التجمع الخامس

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٧٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز جدًا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨١٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص الاسعار شقة كورنر بجاردن للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٢١٬٨٦٠ جنيه

    شقه بموقع مميز 168 متر للبيع في هايد بارك

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجاردن خاص في هايد بارك نيو كايرو

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بهايد بارك 186م+حديقة 51.5م

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٨١٬٥٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بحري مع حديقة في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٦٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بهايدبارك استلام فوري بسعر اقل من الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في هايد بارك 60 متر جاردن

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في هايد بارك التجمع - جولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في جاردن ريزيدنس علي بوكيت كبير

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه و مفروشه للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 185 متر بسعر قابل للتفاوض

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن متشطبة بالكامل في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م لوكيشن مميز بأقساط في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول استلام في مرحلة جريينز ب اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز جدا للبيع في هايد بارك

    Master Mind Real Estate Services logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجاردن ٢١١م للبيع في هايد بارك | الترا لوكس

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٩٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 105 متر للبيع في هايد بارك

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في القاهره الجديده شقه ٣ غرف استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٢٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس بجاردن 177م للبيع | كمبوند هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٤٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع 113 م + جاردن فى جراند بارك التجمع

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٨٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى جاردن بارك التجمع بأقل سعر

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(150م)بمقدم10% _تشطيبVIP فى هايد بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع