شقق بحديقة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 14

451 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة استلام فوري متشطب سوبرلوكس قسط 4سنين

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة للبيع ف هايدبارك لوكيشن مميز باقل سعر

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيبات فاخرة في اميز موقع بهايد بارك

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 145م ارضي للبيع | نصف تشطيب | هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 130م | مفروشة | للبيع في هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في هايد بارك سنتر فيل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% شقه 3غرف+ناني متشطبه للبيع - كريسينت ووك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٨٬٢٥٠ جنيه

    لفتره محدوده شقة 165م تشطيب فاخر بخصم علي التقسيط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع بخصم 35% ع الاقساط - نيست التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة خاصة استلام 3 شهور هايد بارك التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط علي 10 سنين + بدون مقدم للبيع في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرف 113م للبيع بأفضل فيو بهايد بارك نيو كايرو

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على ليك فيو اقل مقدم هايد بارك نيو كايرو ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة استلام 3 شهور في هايد بارك التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في جاردن ريزيدنس، هايد

    Soul Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى موقع مميز وقسط على10سنين بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري خالصه الاقساط - 3غرف - التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في هايد بارك بمقدم 5% علي 8 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بحديقة موقع مميز - بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن |مطلوب 6,400,000 كاش+المتبقي

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بحديقه في هايد بارك مع فيو مفتوح بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة ريسيل 2 غرف أستلام فوري في هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ريسيل و أستلام فوري جاهزه للمعاينه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع