شقق بحديقة للبيع في الغردقة, صفحة 26

1,723 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة سكاي بول بخصم مميز

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة74م+حديقةخاصة14م_تشطيب كامل_مقدم50%_فيولاندسكيب

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود | بنتهاوس بإطلالة بحرية كاملة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بحديقة خاصة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بإطلاله مميزه و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب من البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع دايركت على اللاجون و بقسط حتى 8 س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على البحر | سكاي بول | شاطئ خاص

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع