شقق بحديقة للبيع في الغردقة, صفحة 22

1,716 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو علي ال Pool بجاردن خاصه - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن| فيو البحر | مانجروفي الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٣٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة غرفتين متشطب ادفع903ألف اوكاش6.6م

    Property Hills... logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٩٥٬٨٦٧ جنيه

    شقه جاهزه 1 غرفه للبيع في منتجع حديث بشاطئ خاص

    متصدر

    Homes Bay logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    استوديو في فيراندا سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره باطلالة على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد ! شقة للبيع بإطلالة بحرية و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلالة مزدوجة على البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مطله على البحر مع خطة تقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي غرفه مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله مميزه و اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد ! شقة للبيع بإطلالة بحرية و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع