شقق بحديقة للبيع في الغردقة, صفحة 24

1,716 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    179م غرفتين باطلالة خلابة في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مغري 149م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 67م يطل علي الجبل في ماجرا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 145م في منتجع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    64م بحديقة 10م استثمار مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م دور تاني بإطلالة بحر رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 67م بتشطيب عصري في موقع مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٢٩٬٦٥٠ جنيه

    81م بحديقة 15م للراحة والاستجمام

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٢٥٥٬٦٢٧ جنيه

    168م بروف 80م لعشاق الفيو المفتوح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م غرفتين بمساحات واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٤٩٬٢٠٠ جنيه

    63م بحديقة 10م تصميم عملي في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك 53م ستايل فندقي مع جاردن هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 82م غرفتين بجاردن خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م بجاردن اختيارك للهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    امتلك 82م غرفتين بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٥٤٬٨٥٠ جنيه

    فيو مسبح مباشر في شقة 101م غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٨٠٠ جنيه

    امتلك شقة 88م غرفتين بإطلالات جذابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٢٢٬٦٠٠ جنيه

    امتلك 98م بغرفتين واستمتع بشاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٤٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة 82م تطل علي المسبح في منتجع مارفينتو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬١٠٠ جنيه

    شقة 63م دور تالت بتصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 45م فرصة مميزة للشراء في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٦٢٦٬٦٦٦ جنيه

    104م باطلالة بحر - بالقرب من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٢٧٬٩٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفة بفيو حديقة وشارع رئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 48م بفيو حديقة - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٩١٬٧٧١ جنيه

    شقة 164م - 3غرف بحديقة لمساحة مثالية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٤٧ جنيه/متر مربع