شقق بحديقة للبيع في الغردقة, صفحة 31

1,732 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر و اللاجون فى الجونة الجديدة 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية فى موقع مميز على البحر فى سوما باى !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على الجولف فى سوماباى بأقل سعر و مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى الجونة الجديدة على البحر بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية من اوراسكوم بأقل سعر بدون مقدم متشطب !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ١٢٠٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لا تفوت فرصتك فى امتلاك اقل سعر شالية على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٩٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    Direct sea view 3 BR Apartment with private garden

    Beyoot logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٩٩٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فاخرة 3 غرف بموقع مميز مباشرة على اللاجون.

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢١٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٦٬٢٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن للبيع ف مراسي الغردقة فيو بانوراما

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون شالية 3 غرف متشطب بأطلالة بحر من الحديقة

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون شالية 3 غرف متشطب بأطلالة بحر من الحديقة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون شالية 3 غرف متشطب بأطلالة بحر من الحديقة

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٤٥٦٬٦٤٣ جنيه

    شقق فندقية في الجونة النوبة الدور ١ بدفعة أولى١٥

    New Avenue Real Estate logo image

    نوبا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة مطلة على البحر من 3 غرف نوم مع شقة خاصة

    متصدر

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٦٧٬٤٩٥ جنيه

    استوديو 46متر تشطيب كامل إطلاله ع الشارع وجاردن

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين و صالة 94 متر panorama sea view

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    48 متر استوديو اطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه استلام قريب ع لاجون مباشره, باقل سعر,,

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه ع البحر مع اوراسكوام باقل من 500 الف..

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه 2غ ع البحر باقل سعر بالماركت.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه ع البحر مع اوراسكوام باقل من 500 الف..

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه استلام قريب ع لاجون مباشره, باقل سعر,,

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا | شاليه بفيو علي ال Pool بمقدم 15% - متشطب

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بموقع مميز على البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود _ شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع