شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 757

19,350 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق السويس 125م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند flowers capital

    Feeds logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالمتميز بدر بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن بالتكييفات والمطبخ استلام فوري/ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بالقرب من الجامعة الروسية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة كاملة بالحي المتميز الشمالي 135م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬١١٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة مباشر من فريق اعادة البيع - سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بحديقخ خاصه علي طريق السويس في الحي المتمز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 120م استلام 2026

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر تبدا من الحى المتميز بدر بمقدم 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قطامية جيت فقط مقدم 5%

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى ارقى مكان بالمتميز بدر بمقدم 35%فقط

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | B2 |متشطبة | مدينتي

    Remax Style logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن سور بسور مدينتي - 2 غرف

    Remax The Address logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ألترا سوبر لوكس بالفرش و الاجهزة - ازاد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 170م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر قسط 4 سنوات مقدم 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز بسعر لقطه لسرعه البيع

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينه نور اول سمارت سيتي شقه ٩٨م حجز 2023

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زد ايست لوكيشن مميز 2 غرف

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية في التجمع بسعر قديم - بفيو مفتوح

    Remax The Address logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بأطول فترة سداد تصل ل4 سنين

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك ١٠٠متر تشطيب فندقي لقطة

    Close Well Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 240 م بحديقه خاصه ٦٠ م في B1 تشطيب خاص

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع