شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 758

19,350 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق الإسماعيلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 165م استلام 2027

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر تسليم 2027

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بالقرب من المنطقة الطبية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في عمارات النرجس حديقة خاصة 158م

    Bond & Key logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 14سنه شقة 100م للبيع بقلب التجمع - ايفوري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة فى التجمع بكموندالديار ريزيدنس بفيو رائع

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 175م استلام 2025

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم314الف امتلك ستوديو تشطيب كامل ف نيو هليوبلي

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالكامل دور أرضي بحديقة خاصة مميزة

    Capital Lords Real Estate logo image

    فاميلى سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٣٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر استلام 2027

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 54% امتلك ستوديو بجاردن فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة مع حديقة للبيع في أب تاون كايرو .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر بمقدم 35% وقسط 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بمقدم35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بقسط على 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر قسط على 3 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر امام العاصمة

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى مدينة الشروق بالتقسيط ع7سنين

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 150م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع