شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 759

19,350 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96 م تشطيبات خاصة للبيع بمدينتي فيو وايد جاردن

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجاردن خاصة فى الشروق بمقدم 515 الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بحري بإطلالة على المساحات الخضراء

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر قسط علي 4 سنوات 155م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه ي اكن الظباط زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر بجوار هايبر وان 120م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى المتميز بدر بالقرب من جامعة بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع فى القاهرة الجديدة

    Closer logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٤٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر أمام العاصمة الإدارية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 120م استلام 2026

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع في كمبوند ايزي لايف دقيقة لAUC

    إيزي لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقة 200م برايم لوكيشن/ جالريا مون فالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالفرش استلام فوري - فيلدج جيت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر امام ابراج العاصمة

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر قرب جامعة بدر والروسية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة في الحي المتميز الشمالي بمقدم 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 155م مقدم 35%

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر بمقدم 35% وقسط 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى المتميز بدر بالقرب من منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل, جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م برايم لوكيشن للبيع ريسيل باقساط / جالريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 125م استلام 2025

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع