شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 751

19,350 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

    متصدر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف وان قطامية ع دائري المعادي بجواركارفور

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجراج 100م فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى قلب مدينةنصر بمقدم 293 الف فقط وقسط 4سنوات

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه داخل كمبوند متكامل بموقع حيوي نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيليت سوديك فوري موقع مميز اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لاندمارك في مدينه نصر بجوار حي الواحه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه بسعر مميز جدا فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م استلام فورى فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى حى الواحة 125 م بمقدم 325 الف فقط

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ب وان قطامية ع دائري المعادي بجواركارفور

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 586 الف امتلك شقة 115م بجاردن خاصة فى التجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلا فورى فى كريستال بلازا 180م وجهه

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى سوبر لوكس فى كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية ع دائري المعادي بجواركارفو

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه في كلاب بارك ماونتن فيو اي ستي

    ERE logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فى ريحانه افينيو 117م على لاندسكيب

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بسعر مميز فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195م بحرى على حمام سباحه فى دجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بسعر لقطه فى قطاميه جيت المعادى تفاوض بس

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحري للبيع في فيفث سكوير.

    Smart Assets Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم 50% اقل سعر للمتر سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96 بجراج فى لاند مارك 1700000 كاش داخلى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى 65م فى دجله لاندمارك مد

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع