شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 721

19,350 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3مليون فقط استلم شقتك فوري جاليريا مون فالي

    Elshams Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة الاستثمار للبيع بـ بريفادو مدينتي 84م مستلمه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 116م فيووايدجاردنB14بجوارالخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٥٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن بالتقسيط ع 10 سنين prime location

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ميراج جاردنز في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو جاردن فاضيه للبيع في الرحاب مجموعه 48

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة نادرة بتشطيب استثنائي و مميزة داخل بريفادو

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – لقطة بالأندلس 1، التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه بالكامل ف نيو هليوبوليس بخصم50%

    Closer logo image

    الايا, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في ميفيدا - كمبوندات التجمع الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضى بحديقه رائعه كاملة التشطيب بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في مدينتي تشطيب فندقي فاخر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – التجمع الخامس الاندلس 6

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في ذا ادريس ايست بأقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز بحديقه بمقدم و اقساط

    Premises logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه 2وم و 2حمام مدينتي قريببه من الخدمات

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فرصة سكن واستثمار في مدينتي شقه بعائد سابت

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٨٦٬٤٨٤ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز بسعر لقطه في ديستركت 5

    Premises logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨١٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م فوري دور أول بحديقة وإطلالة مفتوحة بحديقة

    Aqar Misr logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن مفروشه للبيع في كمبوند قطاميه جاردنز

    Al Maz Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٢٧٬٠٩٨ جنيه

    شقه ريسيل باقل مقدم و اقساط في هايد بارك

    Premises logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م بأقل سعر للبيع في ذا ادريس ايست

    Elshams Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة جدا بمدينة الرحاب بڤيو جاردن بجوار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كمبوند بروميناد التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع كمبوند ايست تاون سوديك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لاتُعوّض شقة جاهزة للاستلام في بريفادو مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع